Oferta

Moja specjalność to profesjonalny makijaż permanentny dla naprawdę wymagających Pań. Jeżeli Jesteś perfekcjonistką i oczekujesz usługi na najwyższym poziomie to moja oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Wykonuję makijaże permanentne oczu, ust i brwi metodą cieniowania dzięki czemu wyglądają one naturalnie i w subtelny sposób podkreślają kobiecą urodę.

Dla każdej z nas makijaż oczu to absolutna podstawa. Każda z Nas wie dokładnie jaką moc ma hipnotyzujące spojrzenie. Perfekcyjnie wykonana kreska to nie tylko zagęszczenie linie rzęs aby spojrzenie było bardziej wyraziste czy dekoracyjny eyeliner,  przy odpowiedniej technice możemy naprawdę modelować kształt oka. Odpowiednio wykonana kreska górna z idealnie dopasowaną kreską dolną sprawią, że twoje spojrzenie będzie powalające nawet o 6 rano zaraz po przebudzeniu.

Nie jesteś zadowolona z kształtu swoich ust?, a może wydają Ci się one za blade czy najzwyczajniej w świecie Chciałabyś żeby były one większe i bardziej wyraziste? – chętnie pomogę. Możemy odtworzyć zanikający kontur ust, przyciemnić lub rozjaśnić ich barwę bądź sprawić, że optycznie będą wyglądały bardziej jędrnie i apetycznie. Dzięki makijażom permanentnym wszystko to jest możliwe a ponadto efekty pozostaną na dłużej.


Tak wiele z nas marzy o idealnym kształcie brwi – makijaż permanentny daje nam zupełnie nowe możliwości. Teraz naprawdę możemy zmienić kształt brwi czy zagęścić przerzedzone łuki brwiowe. Wystarczy pokryć makijażem miejsca w których nie rosną nam włoski i poprzez cieniowanie uzyskać równomierny i spójny efekt. Efekt nie możliwy do uzyskanie za pomocą kredki czy henny.  Jeszcze się zastanawiasz? Teraz twoje marzenia mogą szybko stać się rzeczywistością.

Jako ofertę uzupełniającą do makijażu permanentnego proponuję dobrze znane i cenione przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1. Tutaj 1 rzęsa sztuczna jest przyklejana do 1 rzęsy naturalnej przez co efekt końcowy jest naturalny i nie niszczymy własnych rzęs – wypadają one własnym, naturalnym rytmem. W porównaniu do makijażu permanentnego jest to zabieg stosunkowo nieskomplikowany przez co wykonuje go bardzo wiele naprawdę przypadkowych, niedoświadczonych dziewczyn w sposób zupełnie nieprofesjonalny, wynikiem czego coraz częściej słyszy się o niezadowalających efektach i rozczarowanych klientkach. Otóż nie powinno tak być. Pamiętajmy o jednym - aby zabieg ten był wykonany profesjonalnie wymaga naprawdę dużej wprawy, dokładności, cierpliwości i stosowania najlepszych produktów. Stosuję jedwabne rzęsy marki SECRET LASHES i klej sprawdzony wielokrotnie na sobie i wielu klientkach, który nie powoduje podrażnień, pieczenia ani nie niszczy naszych naturalnych rzęs. Podobnie jak w przypadku makijażu permanentnego nie pracuje na czas tylko na zadowalający i trwały efekt końcowy. Bajecznie długie i gęste rzęsy bez używania tuszu – teraz to możliwe, a wy Drogie Panie na pewno będziecie zachwycone.  

Nie prowadzę stacjonarnego salonu kosmetycznego ponieważ ta forma prowadzenia działalności niepotrzebne generuje koszty stałe co w efekcie powoduje niepożądany wzrost cen oferowanych prze ze mnie usług. Z salonami stacjonarnymi współpracuje a ponadto swoje usługi oferuję w formie mobilnej dzięki czemu mogę być bardziej elastyczna i dyspozycyjna czyli w formie najbardziej wygodnej dla Was. Redukując koszty stałe takie jak wynajem lokalu oraz omijając marże właścicieli salonów kosmetycznych jestem w stanie zaoferować swoje usługi w cenach od 30% do nawet 50% niższych niż w stacjonarnych salonach kosmetycznych w Warszawie. Pracuje na najwyższej klasy sprzęcie i najlepszych produktach – nie oszczędzam na jakości tylko staram się ograniczać koszty stałe, które niepotrzebnie podnoszą cenę usług. Drogie Panie jeżeli Wam wygodnie mogę przyjechać do Was, jeżeli wolicie możemy spotkać się w moim mieszkaniu. Gwarantuję, że jakość usługi będzie na najwyższym poziomie natomiast cena na pewno będzie dla Was atrakcyjna. W Warszawie i okolicach dojazd wliczony jest już w cenę usługi, ponadto jeżeli jesteście bardzo zapracowane jestem w stanie umówić się w godzinach zarówno wcześniejszych jak i późniejszych niż godziny otwarcia stacjonarnych salonów kosmetycznych – wszystko aby było Wam jak najwygodniej.