Makijaż permanentny oczu

Perfekcyjny makijaż  w dowolnym miejscu, w dowolnej chwili, to marzenie niemal każdej dzisiejszej kobiety. Poczucie bycia piękną w sytuacjach temu nie sprzyjających buduje pewność siebie i atrakcyjność każdej damy. Zapewne pierwsze pytanie, które nasuwa się paniom w trakcie czytania pierwszego akapitu - dlaczego wymaga to tyle czasu, zaangażowania, dobrych jakościowo kosmetyków? A właśnie, że dziś już nie!
Perfekcyjnie wyglądać można o każdej porze, w dowolnym dniu, przy braku nastroju i nie trzeba wkładać w to żadnego wysiłku! W dwudziestym pierwszym wieku kobiety mają rewelacyjne rozwiązanie – makijaż permanentny oczu. Dostępny w każdym większym mieście, w profesjonalnym salonie. Zabieg ten polega na „narysowaniu” kreski na dolnej i/lub górnej powiece, która zastąpi codzienny makijaż każdej zainteresowanej. Warto przy tym pamiętać, że po około miesiąca czasu konieczna jest druga wizyta, na której dopracuje się ostateczny kształt kresek a także utrwali rezultaty.
Makijaż permanentny oczu wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest niemal bezbolesny. Należy jednak pamiętać, że stosowany jest na bardzo wrażliwych częściach ciała, w związku z czym może występować uczucie dyskomfortu.
Warto pamiętać, że makijaż permanentny oczu nie zastąpi tradycyjnego makijażu. Możemy zafundować sobie kreski na powiekach, ale niekoniecznie tusz, cień. Dlatego warto traktować to, jako uzupełnienie a nie podstawowy makijaż.
Przed wykonaniem makijażu dobrze należy zorientować się, co do miejsca wykonywanego zabiegu. Tylko osoby ze specjalnymi uprawnieniami mogą wykonywać takie zabiegi. W związku z tym w sieci warto zobaczyć, w jakim gabinecie pracują osoby z ukończonymi szkoleniami i certyfikatami.
 
Jakie mamy korzyści z makijażu trwałego?
- optyczne zagęszczenie rzęs
- optyczne podniesienie kącika oczu
- optyczne powiększenie oka
- utrzymuje się mniej więcej trzy lata
- pozwala czuć się komfortowo na plaży, basenie
- pozwala czuć się pewnie zaraz po wstaniu z łóżka
- pozbawia codziennego porannego stresu związanego z malowaniem
- nie rozmazuje się
- jednakowo umalowane oboje oczu
 
Wobec powyższych korzyści, każda kobieta, która stosuje na co dzień kreski wokół oczu, powinna zdecydować się na takie rozwiązanie. Czym jest poczucie dyskomfortu przy komforcie, jaki uzyskujemy w ciągu kilku następnych lat! Żadnego stresu nad wodą, żadnego stresu na basenie, koniec z mało atrakcyjnym wyglądem zaraz po wstaniu z łóżka. Warto zdecydować się na nowoczesne rozwiązania, jakie daje nam medycyna estetyczna!